Вийшла нова версія програми 0.27.19.0

Дата: 18.05.2021

Додано:

 • Інформація у розрізі - нова група корисних функції для блоку податкових накладних, яка дозволяє отримати зведену інформацію щодо сум у розрізі різних параметрів: товарів та послуг, контрагентів, податкових пільг та типів причини (ненадання отримувачу).
  Інформація доступна за кнопкою "Додатково - Інформація у розрізі", а також за відповідним пунктом контекстного меню у списках виданих та отриманих податкових накладних. Аналогічна опція додана також для акцизних накладних - у розрізі товарів та контрагентів.
  Інформація стосується списку документів, який при цьому відображений у програмі; тобто ви можете відфільтрувати список накладних за власними потребами, а потім отримати для цього списку суми у потрібному розрізі. Обробка великого списку накладних може зайняти певний час.
  Список у розрізі контрагентів - ієрархічний за наявності філій; у такому випадку ви отримуєте інформацію окремо по кожній філії та основному підприємству, а також разом по контрагенту (за ІПН). Отриману інформацію у будь-якому розрізі можна експортувати до таблиці Excel.

 • Експорт на флешку - новий варіант експорту податкових звітів, призначений для подання до ДПІ в електронному вигляді на флешці або диску. Експортовані таким чином документи не можна подавати до установи електронною поштою.

Виправлено:

 • Логіка ДПС - оновлено та виправлено розрахунок і перевірку додатка 4ДФ (J/F0510406) Розрахунку сум податку.

 • Службове внесення - вибір контрагента-продавця для вхідного внесення.

 • Друк сертифікатів - помилка друку сертифікату зі списку "Меню - Криптобібліотека - Переглянути сертифікати".

Змінено:

 • Логіка Держстату - оновлено розрахунок та перевірку ряду статистичних звітів.

 • Логіка ДПС - оновлено розрахунок та перевірку акцизної накладної форми "П".